O nas

Nasz zespół składa się z grupy doświadczonych lekarzy o różnych specjalnościach, zapraszamy do zapoznania się z nami!


lek. dent. Paweł Sikorski
Absolwent Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym w języku angielskim. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2014 roku nostryfikując go w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej praktyce skupia się na leczeniu opartym o kompleksowy plan opieki stomatologicznej pacjenta.
W pracy głównie koncentruję się na chirurgii stomatologicznej oraz leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, nie zaprzestając rozwoju w pozostałych specjalnościach.
Swoją wiedzę systematycznie podnosi uczestnicząc w szkoleniach
i kongresach stomatologicznych. Poza pracą jego pasją są motocykle
i podróże.

lek. dent.  Karolina Korol
Ukończyła UM w Białymstoku. Stomatologia to jej pasja w związku
z czym nieustannie stara się podnosić swoje kwalifikacje. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach – rozwój jest niezwykle ważny.
Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, chirurgią, protetyką i pedodoncją.


lek. dent. Małgorzata Sturska
Ukończyła Oddział Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty w zakresie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Staż specjalizacyjny odbywała w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej
i Implantologii. Od 2010 roku była uczestnikiem studiów doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Wiedzę zdobytą w toku studiów wzbogaca o doświadczenie nabyte podczas praktyk w krajowych i zagranicznych ośrodkach akademickich min. w Anglii, Niemczech, na Węgrzech i w Szwajcarii. Swój wolny czas poświęca na podnoszenie zawodowych kwalifikacji, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach.

lek. dent. Grzegorz Wiktorowski

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Lekarsko – Stomatologicznego. Interesuję się protetyką, stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną, stomatologią dziecięcą. Pasją jest medycyna estetyczna. Stale doskonalę swoje umiejętności, podnosząc swoje kwalifikacje, żeby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie.


lek. dent. Tomasz Kaczyński
Ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Kontynuuje edukacje jako doktorat w dziedzinie periodontologii i jest zatrudniony na stanowisku rezydenta w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej
i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Asystentki:

Magdalena Sarna

Paulina Wnuk

Patrycja Lincner

Recepcja:

Natalia Laskowska

Martyna Pydanowska

Maria Skubis